"Герміона в ділі": дружина Лучкевича показала себе у новому образі – її казкове перетворення
!["Герміона в ділі": дружина Лучкевича показала себе у новому образі – її казкове перетворення](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202406/5c5a90cf-b43d-467b-90ef-74d82b411ef7.png?w=600&h=337&fit=cover&output=webp&q=80)
Анна Лучкевич - Особиста сторінка в Instagram
Кохана екс-гравця Дніпра-1, півзахисника Колоса Валерія Лучкевича, виклала нове відео у соціальній мережі.
Анна – це не лише блогер, а й ентузіазт. Вона протягом щонаменше 5 років активно займається своєю сторінкою в Інстаграм. Її акаунт в мережі налічує понад 60 тисяч підписників.
Малюк у щелепі динозавра: родина Лучкевича насолоджується колоритним відпочинком в Буковелі
Серед контенту можна побачити наступне: подорожі, фотосесії, буденність, материнство, романтика футболістом, гумор та інше.
Цього разу Анна виклала нове відео. Родина футболіста знаходиться на відпочинку в Буковелі. З огляду на погодні особливості тієї місцевості, жінка показала деякі зміни у зовнішньому вигляді. Мова про волосся.
Нагадаємо, що український півзахисник Валерій Лучкевич одружився зі своєю коханою Анною 2017 року. Весілля вони зіграли того ж року, це сталося в рідному їм Дніпрі. У листопаді 2020 року закохані стали батьками сина на ім'я Леон.