Вогняна зйомка: дивовижна пасія Шапаренка прикрила оголені груди рукою – дуже гаряче
![Вогняна зйомка: дивовижна пасія Шапаренка прикрила оголені груди рукою – дуже гаряче](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202405/f1633155-53a3-48c8-8382-b7b19407301b.png?w=600&h=337&fit=cover&output=webp&q=80)
Христина Шацьких - Інстаграм
Христина, неперевершена донька легендарного футболіста Динамо Максима Шацьких, розігріває мережу провокативними світлинами.
Дівчина українського футболіста та півзахисника київського Динамо Миколи Шапаренка цього разу розпалила вогонь свіжим фото, яке опублікувала в Інстаграм-сторіс.
"Майбутній зять, чи ні – не мені вирішувати": як Христина Шацьких опинилася між двох легенд Динамо
Українська дама постала перед камерою у гламурному наряді, який розстебнула для кращого ефекту. Вона засвітила оголене погруддя, яке легенько прикрила руками. Її оманливий образ був доповнений вишуканими прикрасами та білими рукавичками.
![undefined](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202405/9b19bd66-75e1-4b24-b540-d977d4515776.jpeg?w=467&h=673?w=400&fit=cover&output=webp&q=80)
Додамо, що Христина займалася акробатикою, гімнастикою і ходила на танці. А також має величезну любов до музики – вона свого часу була учасницею шоу Голос країни. Наразі за її яскравим життям стежить понад 15 тисяч користувачів у Інстаграм.