"Майбутній зять, чи ні – не мені вирішувати": як Христина Шацьких опинилася між двох легенд Динамо
!["Майбутній зять, чи ні – не мені вирішувати": як Христина Шацьких опинилася між двох легенд Динамо](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202402/790f0b64-d1d1-4611-ba96-15d9d96715d9.png?w=600&h=337&fit=cover&output=webp&q=80)
Христина Шацьких поміж батьком Максимом і Шапаренком / Колаж YeSport
Христина Шацьких, донька легендарного бомбардира київського Динамо, вже давно прикувала до себе увагу. Воно й не дивно, бо життям 21-річної красуні варто захоплюватись і надихатись. YeSport розповідає про неї більше.
Кар’єра і хобі, скромність і татуювання, ставлення до української мови
Христина ще з дитинства розвивалась всебічно: займалась акробатикою, гімнастикою, танцями, закінчила школу естрадного мистецтва, вміє грати на фортепіано і свого часу навіть виступала на відкритті ТРЦ у Києві. Шацьких проходила етап сліпих прослуховувань у проекті "Голос. Діти", проте не склалось. Як справжня доня свого зіркового батька, дівчинка не опустила руки і продовжила займатись вокалом, а через декілька місяців записала кавер на відому пісню Ріанни "Stay".
Донька Шацьких відмовилася покидати Україну – все через зірку Динамо
Кар’єру співачки вона, зрештою, так і залишила у дитинстві. Нещодавно Христина офіційно закінчила навчання у КНУ імені Тараса Шевченка, де здобула юридичну освіту. Наразі працює фотографом і у своїх роботах виливає всю пристрасть до мистецтва.
![undefined](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202402/6f65b0e4-4963-4af6-9af3-d5c046afcea4.jpeg?w=960&h=1280?w=400&fit=cover&output=webp&q=80)
Шацьких просто обожнює свого песика Спіріта і каву на безлактозному молоці. Також дівчина має парочку татуювань, але з власного досвіду щиро рекомендує не робити цього у ранньому віці. Своє перше тату набила у п’ятнадцять років і згодом їй довелось його виводити. Словом, вважає, що такі вчинки мають бути обдуманими.
![undefined](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202402/8e33df5c-f4c2-4050-bad3-02c1e25bae11.jpeg?w=853&h=1281?w=400&fit=cover&output=webp&q=80)
У соцмережах Христини Шацьких бачимо досить стримані фото без зайвої відвертості. Їй ніколи не подобались епатажні світлини і одного разу вона заявила, що не зустрічалась би із хлопцем, який є поціновувачем такого контенту, адже у дівчині повинна бути загадка. Також красуня активно веде канал у Телеграмі, де дозволяє шанувальникам трішки більше зазирнути у своє життя. Саме там вона показала свою кімнату у батьківському домі, наприклад. А ще приємно констатувати: попри те, що в жилах Христини тече узбецька кров, вона активно послуговується українською мовою.
![undefined](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202402/f24d4ccc-99f9-43b9-9652-e10694fd2e23.jpeg?w=959&h=1280?w=400&fit=cover&output=webp&q=80)
![undefined](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202402/4bd66578-a696-455a-9fc0-68267c721b10.jpeg?w=959&h=1280?w=400&fit=cover&output=webp&q=80)
Стосунки із Шапаренком – кохання чи дружба?
Одного дня інтернетом поширились фото, на яких Христина Шацьких склала компанію півзахиснику Динамо Миколі Шапаренку. Пара була помічена не тільки на трибунах за переглядом матчу, але й за вечерею у колі друзів.
![undefined](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202402/92e9f755-f252-4be7-99c2-fa936b7ecd31.jpeg?w=540&h=270?w=400&fit=cover&output=webp&q=80)
У їхніх соціальних мережах ви не знайдете спільних світлин, проте ніхто з них не заперечує, що перебуває у стосунках. Та й у коментарях під постами вони не соромляться приділяти увагу одне одному. Також є фото, на якому у новорічну ніч Христина обіймає дружину Владислава Дубінчака, найкращого друга Шапаренка. Тож висновки робіть самі.
![undefined](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202402/641ec887-b4da-4a5d-b1fb-c2e6bb611677.jpeg?w=1200&h=795?w=400&fit=cover&output=webp&q=80)
А Максим Шацьких прокоментував стосунки своєї молодшої доні так: "Дочка в мене вже доросла, це її життя, я їй довіряю, вона сама розбереться. А чи майбутній зять, чи ні – не мені вирішувати. Час покаже і нехай все розповідають самі. Давайте цю тему відпустимо".
Фото Христини Шацьких – очей не відвести
![undefined](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202402/f7cd541b-b766-43f4-916d-27c293be80b8.jpeg?w=1200&h=1439?w=400&fit=cover&output=webp&q=80)
![undefined](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202402/5b0a41d0-fadf-4b98-82e2-66b5c0c8f467.jpeg?w=1200&h=1500?w=400&fit=cover&output=webp&q=80)
![undefined](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202402/b186d271-6781-4b40-a028-7430f2974204.jpeg?w=1200&h=1500?w=400&fit=cover&output=webp&q=80)
![undefined](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202402/230d5a40-14af-403c-8d5b-cdb3489394b6.jpeg?w=1200&h=1500?w=400&fit=cover&output=webp&q=80)
![undefined](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202402/95af9c00-d3a9-4705-9bc1-b256e8cdf94a.jpeg?w=1200&h=1500?w=400&fit=cover&output=webp&q=80)
![undefined](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202402/bbda8b14-fe3c-4521-9c27-2fa60defca9a.jpeg?w=1200&h=1500?w=400&fit=cover&output=webp&q=80)
![undefined](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202402/00d6e08d-79e0-4f99-b7e9-ae8808a60b78.jpeg?w=1200&h=1500?w=400&fit=cover&output=webp&q=80)
Порушниця столичного спокою на BMW: хто така Ліза Кандиба, в яку закохався футболіст Динамо?