Зйомка дня: дружина універсала Динамо у мініспідниці задерла ногу та зробила фото🔥
![Зйомка дня: дружина універсала Динамо у мініспідниці задерла ногу та зробила фото🔥](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202405/9c41255c-0cb8-410b-9365-b5f68fe6e8f2.png?w=600&h=337&fit=cover&output=webp&q=80)
Навін Малиш з дружиною - Офіційна сторінка в Instagram
Обраниця захисника київської команди, ім'я якого Навін Малиш, виклала нові фото у соціальних мережах.
20-річна брюнетка активно веде активно свою сторінку Instagram. Дівчина намагається розвиватися в якості моделі, тому все частіше ділиться результатами професійних зйомок. Контент вже зібрав близько 1 тисячі поціновувачів.
Розляглась на галявині і загоряє з песиком: сонячні кадри обраниці захисника Динамо
На сторінці красуні загалом: фото та відео з подорожей, вечірок, футболу, романтики з футболістом, фотосесій та просто лайфстайл.
Цього разу Яна виклала нові світлини. Вона позує в одному із закладів столиці. На ній коротка спідниця чорного кольору та біла блуза із вирізом на спині. Фото дуже атмосферні.
Зазначимо, що у грудні 2023 року стало відомо, що молодий футболіст Динамо та його кохана зіграли весілля. Попередньо про пропозицію в мережі пара не повідомляла. Світлинами також не ділилася.