Розляглась на галявині і загоряє з песиком: сонячні кадри обраниці захисника Динамо
![Розляглась на галявині і загоряє з песиком: сонячні кадри обраниці захисника Динамо](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202405/1a1a0b70-8c40-4bb2-be14-db89a31ff581.png?w=600&h=337&fit=cover&output=webp&q=80)
Навін Малиш з дружиною - Особиста сторінка в Інстаграм
Дружина універсала київської команди на ім'я Навін Малиш виклала нове фото у соціальних мережах.
20-річна брюнетка має спортивне минуле – вона гімнастка і танцівниця. З огляду на сторінку в Інстаграм, наразі дівчина безробітня. У медійному просторі також не є відомою, а тому має лише 947 підписників.
"Мій найкращий приз": гімнастка "проміняла" медалі на захисника Динамо – вона планує двох дітей
На акаунті Яни переважно світлини з професійних фотосесій, кадри романтики з футболістом, а ще: подорожі, селфі та лайфстайл. Новий контент з'являється на сторінці рідко, але влучно.
Цього разу нове фото вона опублікувала у stories. Красуня позує на галявині з домашнім улюбленцем – песиком. Вони загоряють. На дівчині білий костюм вільного крою та шльпанці.
![undefined](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202405/93aaf4ee-32d0-4615-a00e-7a763ada5777.jpeg?w=1200&h=1446?w=400&fit=cover&output=webp&q=80)
Нагадаємо, що у грудні 2023 року стало відомо, що молодий футболіст Динамо та його кохана зіграли весілля. Попередньо про пропозицію в мережі пара не повідомляла.