Дружина захисника Шахтаря не може собою налюбуватися – неймовірна красуня зі здоровою самооцінкою
![Дружина захисника Шахтаря не може собою налюбуватися – неймовірна красуня зі здоровою самооцінкою](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202404/e3a11027-78c4-4c9c-b951-5d7be417da1a.png?w=600&h=337&fit=cover&output=webp&q=80)
Анастасія Гладун-Конопля - Особиста сторінка в Instagram
Обраниця Юхима Коноплі поділилась в соціальній мережі новим відео. Фігура дівчини викликає заздрощі.
Ефектна красуня має в Інстаграм 10,7 тисячі поціновувачів. За її контентом все ще можуть спостерігати виключно підписники, бо в один момент Анастасія вирішила зробити приватною свою сторінку, а контент – ексклюзивним.
Кохалися в авто: оборонець Динамо зі своєю любкою по-особливому проводять час – гравець за кермом
Брюнетка регулярно тішить фанатів кадрами зі свого буденного життя, яке без сумнівів належить до категорії "елітне". Вона ділиться не лише деталями материнства та тренувань, а й люксових подорожей, світських вечорів та різних пікантних зйомок.
Цього разу вона виклала нове відео у stories, на якому позує перед дзеркалом у одному зі столичних закладів. Анастасія в чорному комбінезоні, який облягає, сірому жакеті та кедах. Образ доповнюють аксесуари.
Відомо, що раніше дівчина перебувала у відносинах з гравцем київського Динамо Денисом Поповим.
Анастасія та Конопля одружилися 9 березня 2022 року. В умовах війни масштабних святкувань та яскравих вбрань не було. У грудні 2022 в пари народилася дочка – Анна-Аврора.