Кохалися в авто: оборонець Динамо зі своєю любкою по-особливому проводять час – гравець за кермом
![Кохалися в авто: оборонець Динамо зі своєю любкою по-особливому проводять час – гравець за кермом](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202404/93a884d9-464a-4c3d-b885-dc04012d0ad0.png?w=600&h=337&fit=cover&output=webp&q=80)
Олександр Тимчик з дружиною та сином - Особиста сторінка в Instagram
Каріна Тимчик, дружина захисника Динамо, поділилася з прихильниками новими фото у соціальних мережах.
Обраниця 27-річного футболіста збірної України Олександра Тимчика останнім часом проявляє чималу активність на своїй особистій сторінці в Інстаграм. Наразі у дівчини близько 9 тисяч підписників у соціальній мережі.
Зірка боксерських шоу вміло спокушає туристів на пляжі – соковиті груди та сяюче тіло
Білявка часто викладає дописи, пов'язані з її чоловіком, подорожами та загалом футбольної рутиною. Вона також балує вишуканими зйомками, але ті бувають не так часто.
Цього разу Каріна виклала фото зі своїм чоловіком-футболістом. Закохані їдуть разом в авто вулицями столиці, міцно тримаючить за руки. Зворушливий кадр і такий рідкісний, якщо враховувати зайнятість Олександра.
![undefined](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202404/8aa79d1b-64e5-46eb-bb33-b2dec225128c.jpeg?w=1200&h=2087?w=400&fit=cover&output=webp&q=80)
Нагадаємо, що футболіст збірної України попрощався з холостяцьким життям ще у далекому 2020 році. Саме тоді він зробив пропозицію руки та серця своїй коханій Каріні.
Закохані виховують сина з січня 2023 року.