Сценарій роману від волейболіста: вона перехопила його погляд в автобусі, а він почав "розслідування" у Facebook
![Сценарій роману від волейболіста: вона перехопила його погляд в автобусі, а він почав "розслідування" у Facebook](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202401/0ffe9f93-943c-43a1-9380-37cc18abf1d8.png?w=600&h=337&fit=cover&output=webp&q=80)
Каміль разом з нареченою - Особиста сторінка в Instagram
Польський волейболіст Каміль Семенюк розповів про те, як познайомився зі своєю нареченою Касею.
27-річний волейболіст зробив пропозицію Касі, своїй давній партнерці, у 2022 році. Це був період, коли він грав у Młoda ZAKSA.
"Я помітив її в автобусі МЗК, коли їхав на тренування. Королеві довелося зайняти всі чотири місця в задній частині транспортного засобу, зі сміхом повідомив він".
За його словами, невдовзі після цього він почав "розслідування" у Facebook, завдяки якому вдалося вийти на профіль Касі. Юний волейболіст запропонував зустрітися, з часом пара все більше часу стала проводити разом.
"Якось я його знайшов! Я написав, і ми одразу добре поговорили. На першу зустріч ми пішли в торговий центр. Ми все частіше бачилися. Кася приходила на матчі Młoda ZAKSA, а потім я приходив до неї додому. Ми контактували щодня".
Також Семенюк згадав про заплановане весілля пари на 2025 рік. Спочатку вони повинні були одружитися в цьому році, але волейболіст за наполяганням батьків вирішив перенести дату весілля, щоб якомога краще підготуватися до Олімпійських ігор в Парижі.
Відомо, що Кася спочатку була не так прихильна до цього рішення, перенесення церемонії на рік змусило її розплакатися . Але врешті-решт вона погодилася через той факт, що вона сама є фанатом волейболу і усвідомлює, наскільки важливою для її майбутнього чоловіка є участь в Олімпійських іграх.