Шкільна любов: Забарний знайшов дружину за партою – з неї знущався зірковий вітчим

Ольга Осідач10 березня, 23:20
Шкільна любов: Забарний знайшов дружину за партою – з неї знущався зірковий вітчим

Ілля та Ангеліна Забарні / Колаж YeSport

00 хв

Ангеліна Забарна, красуня-жона захисника Борнмута і збірної України, вражає своїми талантами та скромністю. YeSport розповідає про неї більше.

Гімнастка зі знанням п’яти іноземних мов (як мінімум)

Ангеліна Забарна народилась 13 червня 2002 року і все своє раннє дитинство прожила у Хмельницькому. Згодом мамі Ангеліни запропонували роботу в столиці, тож у маленької блакитноокої принцеси не залишалось жодних варіантів. Свій другий клас дівчинка закінчувала вже у київській школі.

У дитинстві серед її улюблених занять були гімнастика та гра на фортепіано. І якщо з роками Ангеліна втратила схильність до музики, то у випадку зі спортом вона діяла більш обдумано. Цю справу вона не покинула й через десятиліття, проте на змагання так і не поїхала, хоча мала дуже хороші задатки.

Чарівна дружина Забарного дурманить соцмережі: вона виглядає дорого-багато

Реклама

Зрештою, свою освіту хмельничанка здобувала зовсім не завдяки спорту. У дівчини – шалена пристрасть до вивчення іноземних мов, тож вона вступила на філологічний факультет КНУ імені Тараса Шевченка. Там вивчала іспанську, англійську та французьку. І якщо ви подумали, що на цих мовах вона зупинилась, то варто цілити вище! Ангеліна бралась за вивчення давньогрецької і навіть "мертвої" мови – латини.

undefined

Ще з 16 років дівчина прагнула працювати. На першому курсі вона підробляла репетитором і відкрила магазин жіночого одягу, проте постачальники підвели, тож його практично одразу закрила. Згодом покинула і репетиторську справу, адже не встигала поєднувати з власним навчанням. Поринула у галузь СММ та знімала рекламні фотосесії, але також – до пори, до часу. Спілкування з клієнтами приносило більше страждань, ніж радощів від заробітку. Наразі справу своєї душі вона не розголошує.

Забарний скуповує для коханої всі квіти

З майбутнім чоловіком доля звела Ангеліну в десятому класі. Це була достатньо шкільна романтика: багато прогулянок, подарунки, сюрпризи після занять із репетитором. Їм вдалось разом вирости і не загубити почуттів, тож четвертого вересня 2022 року Ілля стане на одне коліно і таки отримає своє заповітне "ТАК!". Між багатьма романтичними подорожами парі вдалось спланувати весілля. Воно відбулося без зайвого пафосу, лише на 30 людей – так, щоб всі свої і нікого зайвого, але від того не менш шикарне.

undefined

Ілля та Ангеліна Забарні – гарний приклад того, що почуття не зникають крізь роки. Він досі скуповує для неї всі квіти, які тільки є в наявності, а вона, при шаленій любові до України, готова летіти з ним на край світу, адже відчуває комфорт лише поруч з коханим.

undefined

Вітчим принижував через фігуру

Проте посеред такого барвистого життя Ангеліни була і темна смуга. Про гучний розрив шоумена Андрія Джеджули та його дружини Юлії Леус не чув хіба що лінивий. Юлія, мати Ангеліни, після остаточного розлучення з чоловіком зізналась, що він неодноразово принижував її старшу доньку через фігуру, вроду… Мати не дала свою кровинку в образу і порвала з чоловіком. Попри все в Ангеліни залишились прекрасні стосунки з матір’ю та молодшою сестрою.

undefined

Своєю чергою теща дуже полюбила зятя. У мережі можна знайти сімейні фото з підписами "Мої дітки" або ж "Мої голубоокі". Словом, Ілля Забарний увагою найдорожчих для себе жінок точно не обділений!

Життя Ангеліни Забарної у фото

undefined
undefined
undefined
undefined
undefined
undefined
undefined
undefined

Звариш борщ – візьму заміж: Ліза Судакова знайшла щастя у діректі, а вагітність випередила заручини

Love Story Новини Публікації