Шкільна любов: Забарний знайшов дружину за партою – з неї знущався зірковий вітчим
![Шкільна любов: Забарний знайшов дружину за партою – з неї знущався зірковий вітчим](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202403/27c2dd92-e8c5-44b0-aee4-5fc3c6f68fc6.png?w=600&h=337&fit=cover&output=webp&q=80)
Ілля та Ангеліна Забарні / Колаж YeSport
Ангеліна Забарна, красуня-жона захисника Борнмута і збірної України, вражає своїми талантами та скромністю. YeSport розповідає про неї більше.
Гімнастка зі знанням п’яти іноземних мов (як мінімум)
Ангеліна Забарна народилась 13 червня 2002 року і все своє раннє дитинство прожила у Хмельницькому. Згодом мамі Ангеліни запропонували роботу в столиці, тож у маленької блакитноокої принцеси не залишалось жодних варіантів. Свій другий клас дівчинка закінчувала вже у київській школі.
У дитинстві серед її улюблених занять були гімнастика та гра на фортепіано. І якщо з роками Ангеліна втратила схильність до музики, то у випадку зі спортом вона діяла більш обдумано. Цю справу вона не покинула й через десятиліття, проте на змагання так і не поїхала, хоча мала дуже хороші задатки.
Чарівна дружина Забарного дурманить соцмережі: вона виглядає дорого-багато
Зрештою, свою освіту хмельничанка здобувала зовсім не завдяки спорту. У дівчини – шалена пристрасть до вивчення іноземних мов, тож вона вступила на філологічний факультет КНУ імені Тараса Шевченка. Там вивчала іспанську, англійську та французьку. І якщо ви подумали, що на цих мовах вона зупинилась, то варто цілити вище! Ангеліна бралась за вивчення давньогрецької і навіть "мертвої" мови – латини.
![undefined](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202403/7a736dda-8598-45a4-8ff3-ad52aafae566.jpeg?w=1080&h=1350?w=400&fit=cover&output=webp&q=80)
Ще з 16 років дівчина прагнула працювати. На першому курсі вона підробляла репетитором і відкрила магазин жіночого одягу, проте постачальники підвели, тож його практично одразу закрила. Згодом покинула і репетиторську справу, адже не встигала поєднувати з власним навчанням. Поринула у галузь СММ та знімала рекламні фотосесії, але також – до пори, до часу. Спілкування з клієнтами приносило більше страждань, ніж радощів від заробітку. Наразі справу своєї душі вона не розголошує.
Забарний скуповує для коханої всі квіти
З майбутнім чоловіком доля звела Ангеліну в десятому класі. Це була достатньо шкільна романтика: багато прогулянок, подарунки, сюрпризи після занять із репетитором. Їм вдалось разом вирости і не загубити почуттів, тож четвертого вересня 2022 року Ілля стане на одне коліно і таки отримає своє заповітне "ТАК!". Між багатьма романтичними подорожами парі вдалось спланувати весілля. Воно відбулося без зайвого пафосу, лише на 30 людей – так, щоб всі свої і нікого зайвого, але від того не менш шикарне.
![undefined](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202403/681bf58d-028d-4035-8e22-ec9117726a29.jpeg?w=1080&h=1350?w=400&fit=cover&output=webp&q=80)
Ілля та Ангеліна Забарні – гарний приклад того, що почуття не зникають крізь роки. Він досі скуповує для неї всі квіти, які тільки є в наявності, а вона, при шаленій любові до України, готова летіти з ним на край світу, адже відчуває комфорт лише поруч з коханим.
![undefined](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202403/a870cf04-5402-45e0-adc5-510d3bc13e66.jpeg?w=1080&h=1348?w=400&fit=cover&output=webp&q=80)
Вітчим принижував через фігуру
Проте посеред такого барвистого життя Ангеліни була і темна смуга. Про гучний розрив шоумена Андрія Джеджули та його дружини Юлії Леус не чув хіба що лінивий. Юлія, мати Ангеліни, після остаточного розлучення з чоловіком зізналась, що він неодноразово принижував її старшу доньку через фігуру, вроду… Мати не дала свою кровинку в образу і порвала з чоловіком. Попри все в Ангеліни залишились прекрасні стосунки з матір’ю та молодшою сестрою.
![undefined](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202403/00940bf7-c21b-4e9e-99f1-8a15999d89dd.jpeg?w=1080&h=1350?w=400&fit=cover&output=webp&q=80)
Своєю чергою теща дуже полюбила зятя. У мережі можна знайти сімейні фото з підписами "Мої дітки" або ж "Мої голубоокі". Словом, Ілля Забарний увагою найдорожчих для себе жінок точно не обділений!
Життя Ангеліни Забарної у фото
![undefined](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202403/aff4c41e-166d-4f29-b5a6-02162c1895bf.jpeg?w=1080&h=1350?w=400&fit=cover&output=webp&q=80)
![undefined](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202403/927c8fd3-ef9c-48c9-af23-e7cd2c4670ba.jpeg?w=1080&h=1348?w=400&fit=cover&output=webp&q=80)
![undefined](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202403/20e14387-0efc-41dd-8991-3b8faa7a3283.jpeg?w=1080&h=1350?w=400&fit=cover&output=webp&q=80)
![undefined](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202403/d29833ac-8c4f-4f03-a95b-81ec7c1a6700.jpeg?w=1080&h=1350?w=400&fit=cover&output=webp&q=80)
![undefined](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202403/454164e8-ed29-48e5-a518-e44bbe2f717b.jpeg?w=1080&h=1350?w=400&fit=cover&output=webp&q=80)
![undefined](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202403/d5d6bc58-ba29-4206-a669-08044b9e1b45.jpeg?w=1080&h=1265?w=400&fit=cover&output=webp&q=80)
![undefined](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202403/7e03ab98-27f4-45e2-b6a5-125590f0645e.jpeg?w=1080&h=1350?w=400&fit=cover&output=webp&q=80)
![undefined](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202403/0cb558fc-079a-4bf1-a013-c2342a557208.jpeg?w=1080&h=1350?w=400&fit=cover&output=webp&q=80)
Звариш борщ – візьму заміж: Ліза Судакова знайшла щастя у діректі, а вагітність випередила заручини