Звариш борщ – візьму заміж: Ліза Судакова знайшла щастя у діректі, а вагітність випередила заручини
![Звариш борщ – візьму заміж: Ліза Судакова знайшла щастя у діректі, а вагітність випередила заручини](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202403/53bbc673-ee6d-4fee-8a26-1acc1dfbc229.png?w=600&h=337&fit=cover&output=webp&q=80)
Ліза та Георгій Судакови / Колаж YeSport
Ліза Судакова – особлива дівчина, яка змогла розтопити серце півзахисника футбольного клубу Шахтар і буквально виросла разом з ним. YeSport розповідає історію життя блакитноокої красуні.
Хто вона? Як із 68 кілограмів витесати ідеальне тіло
Ліза Передня народилась 7 травня 2003 року і є корінною киянкою. Любить активний вид відпочинку, ніколи не сидить на місці, проте її завше по-особливому тягне додому. Ще юною досить жваво вела соціальні мережі і невтомно надихала інших власним прикладом. Саме там показала неймовірну трансформацію свого тіла: як із 68-кілограмової дівчинки кропіткою працею добилась надзвичайно красивих форм. Цей результат і тяга до спорту не зникли в неї навіть крізь роки.
Обраниця Судакова в обіймах двох інших чоловіків – і все це під час матчу УПЛ
![undefined](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202403/66d54e60-1881-4ee1-8ca4-723ef5298661.jpeg?w=1106&h=1280?w=400&fit=cover&output=webp&q=80)
До речі, практично одразу після повномасштабного вторгнення Ліза почала вести свою сторінку в Instagram винятково українською мовою. У її плейлисті бачимо чимало українських виконавців, що не може не тішити.
У майбутньому Єлизавета бачила себе телеведучою. Серед варіантів розглядала і хореографію, але перевагу все ж віддала журналістиці, тож вступила у Київський Університет Культури на факультет тележурналістики та медіакомунікації. Вона завжди хотіла будувати карʼєру, проте ніколи не ставила її на перше місце. У пріоритеті для неї сімʼя.
![undefined](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202403/a67defaf-68c0-4bda-a040-a153cde81b07.jpeg?w=1139&h=1280?w=400&fit=cover&output=webp&q=80)
Неймовірна історія кохання і один ультиматум
Історія кохання Георгія та Лізи почалась, як і у багатьох сучасних пар, з переписки у соцмережах. На той момент їй було 16, а йому – 17 років. Судаков вирішив не вигадувати велосипед, тож розпочав розмову із до болю знайомої багатьом дівчатам фрази: "А ми, випадково, ніде не зустрічались?". Так і закрутився діалог. А щойно футболіст дізнався, що омріяна дівчинка ще й із Києва – того ж дня запросив її на побачення.
![undefined](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202403/2f90dbb8-9a74-4b2f-95ef-fe254e482bb7.jpeg?w=1200&h=1500?w=400&fit=cover&output=webp&q=80)
Надалі пара невтомно насолоджувалась кожною хвилинкою, проведеною разом. Закохані багато подорожували і відкривали абсолютно нові грані одне одного. Красуня казала, що жити з футболістом – це прокидатись щоденно о сьомій ранку через те, що йому потрібно йти на тренування. Георгій своєю чергою заявив, що візьме Лізу заміж лиш тоді, коли вона навчиться готувати такий смачний борщ, як і її мама.
![undefined](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202403/e0a67733-0e39-4a66-8d8b-7daf8947d26c.jpeg?w=1065&h=1280?w=400&fit=cover&output=webp&q=80)
Сім’я, донька, фанатична теща
Вочевидь Передня таки освоїла улюблену страву коханого. Після двох років стосунків, 12 грудня 2021 року вони оголосили про заручини, а вже через шість діб інтернет сколихнула новина про те, що Ліза носить під серцем дитину. Згодом стало відомо, що Судаков зробив коханій пропозицію саме в той день, коли вони дізнались стать майбутнього немовлятка. Шістнадцятого квітня 2022 року, вже у час великої війни, цей жорстокий світ побачило маленьке-велике щастя – Мілана Судакова.
![undefined](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202403/ed4f724a-1e7b-464b-aae0-84f4559ec1e4.jpeg?w=1200&h=800?w=400&fit=cover&output=webp&q=80)
![undefined](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202403/97023c1f-95fd-41e3-8690-4c47f0fdae3a.jpeg?w=1200&h=1500?w=400&fit=cover&output=webp&q=80)
Варто відзначити і те, що стосунки футболіста з тещею – теж на висоті. Жінку можна побачити на трибунах, коли грає улюблений зять. Як сказав сам Судаков: "Моя мотивація – це моя родина. Моя дочка, дружина, батьки. Напевно, ніхто так не вірить в мене, як теща. Вона – капець. Вона – мій фанат. Через мене вона почала дивитися футбол. Вона вже розбирається в ньому не гірше, ніж дружина".
![undefined](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202403/00c35b72-6489-4bf5-ae11-39d6e16b2de4.jpeg?w=1179&h=626?w=400&fit=cover&output=webp&q=80)
Спекотні фото Лізи Судакової
![undefined](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202403/6823f60a-c278-4824-b557-b6f68f779912.jpeg?w=1200&h=1500?w=400&fit=cover&output=webp&q=80)
![undefined](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202403/5c95d983-6404-4270-9d9f-69d09d835fcf.jpeg?w=1200&h=1496?w=400&fit=cover&output=webp&q=80)
![undefined](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202403/ae2ccdb8-a57e-4b12-b72c-79c18a6e2c8c.jpeg?w=1200&h=1500?w=400&fit=cover&output=webp&q=80)
![undefined](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202403/4d9afc6d-27ca-4a9b-903e-c95df9a942d4.jpeg?w=1200&h=1500?w=400&fit=cover&output=webp&q=80)
![undefined](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202403/d5c6a4e5-0bac-4558-ba29-9b2096f11c9b.jpeg?w=1200&h=1500?w=400&fit=cover&output=webp&q=80)
Від запорізької хрущовки – до апартаментів у Мадриді: жона Луніна дасть "прикурити" самій Морозюк