Тричі непереможна: Ярослава Магучіх знову тріумфує в Діамантовій лізі – пишаємось

Христина Гайдар14 вересня, 9:40

Ярослава Магучіх - Інстаграм

00 хв

Українська спортсменка Ярослава вкотре підтвердила свій статус непереможної, здобувши чергову перемогу на фінальному етапі Діамантової ліги у Брюсселі.

Джерело: Інстаграм

У бельгійському Брюсселі відбувся фінальний етап серії змагань Діамантова ліга 2024, де 13 вересня змагання у стрибках у висоту виграла Ярослава Магучіх.

Спокуслива Білодід у відвертому вбранні занурюється у світ японської культури – вона сяє

Олімпійська чемпіонка Ярослава Магучіх взяла третій діамант, подолавши висоту 1,97 м з першої спроби. Ще одна українка, Ірина Геращенко, стала бронзовою призеркою, подолавши 1,92 метра з другої спроби.

undefined

Нагадаємо, що цього сезону Ярослава виступала на етапах Діамантової ліги у Стокгольмі та Парижі, де також здобула перемоги.

Кілька тижнів тому Магучіх здобула золото на Олімпійських іграх 2024, підкоривши висоту 2,10 м, побивши світовий рекорд, який тримався 37 років.

Зазначимо, що 14 вересня на старт змагань у Брюсселі вийдуть Олег Дорощук (стрибки у висоту) та Артур Фельфнер (метання списа), і вся Україна з нетерпінням чекає нових перемог.

Цей сезон став надзвичайно успішним для українських легкоатлетів, і ми з гордістю слідкуємо за їхніми досягненнями.