Неповторна дружина Чоботенка затьмарила краєвиди своєю грацією – Луніна і Бугай приємно вражені

Кохана півзахисника Полісся Серія Чоботенка зводить з розуму естетичними кадрами, тут є на що подивитись.

Каріна Чоботенко є найбільшою підтримкою для свого чоловіка. Ефектна брюнетка знає, як привернути увагу не лише Сергія але й шанувальників у своєму Instagram.

Обраниця Деле Аллі в коротенькій сукні ледь прикрила принади – на межі пристойності

Дівчина позує в білій майці та штанах, що нагадує піжамку. Доповнила образ своїми улюбленими окулярами. Каріна зробила декілька кадрів, на яких позує по-різному.

Серед тих, хто вподобав фото, були відомі особистості, зокрема Анастасія Луніна, Каріна Кочергіна, Катерина Бугай та інші зірки.

Нагадаємо, що 1 серпня відбувся матч Полісся – Олімпія, де з рахунком 1:2 програли Полісся. Саме в цій команді грає Сергій Чоботенко.

Полісся відкрило разунок вже на першій хвилині поєдинку. З передачі Олександра Назаренка забив Богдан Кушніренко. Олімпія відігрались доволі швидко. Вже на 11-й хвилині м’яч опинився в сітці воріт житомирського клубу.

Через трохи крапку у матчі поставив Іван Дурдов – 1:2 на користь люблянського клубу.