Позбавив українців золота на Євро і накинувся на свою дружину – пристрасно зацілував на очах у всіх

Джанмарко Тамбері з коханою - Особиста сторінка в Instagram

00 хв

Джанмарко Тамбері втретє став чемпіоном Європи зі стрибків у висоту. Фінал домашнього турніру в Римі він завершив з результатом 2.37 метра

Джерело: Instagram

На чемпіонаті Європи-2024 з легкої атлетики в Римі відбувся фінал чоловічого турніру зі стрибків у висоту. Титул чинного чемпіона відстояв господар змагань – італієць Джанмарко Тамбері.

Попереду велика подія: легкоатлетка Рижикова зробила заяву в мережі – вона готова

Чинний чемпіон світу, Європи та Олімпійських ігор проводив свій перший старт у нинішньому сезоні – і зупинився за два сантиметри від особистого рекорду в драматичному фіналі вівторка, 11 червня.

З огляду на цю подію, обраниця спортсмена виклала серію кадрів. Жінка побувала на змаганнях, палко підтримуючи свого коханого. Чоловік їй добре віддячив.

undefined

Додамо, що дві з трьох сходинок п'єдесталу посіли легкоатлети збірної України.

Владислав Лавський на дебютному чемпіонаті виборов "срібло" з повторенням особистого рекорду, а Олег Дорощук – покращив четверте місце 2022 року та виграв "бронзу".