Архівні кадри Ребрових: зіркова пара пригадала своє весілля – річниця 8 років
![Архівні кадри Ребрових: зіркова пара пригадала своє весілля – річниця 8 років](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202406/4f3a5c05-cf22-4e48-a953-7dbf1f04666d.png?w=600&h=337&fit=cover&output=webp&q=80)
Сергій Ребров з дружиною - Особиста сторінка в Instagram
Дружина легендарного українського футболіста та нинішнього тренера національної збірної з футболу Сергія Реброва виклала нові фото у соціальній мережі.
Журналістка Анна Реброва доволі активно веде свою сторінку в Інстаграм. Жінка – це насправді медійна особистість. Вона зібрала майже 15 тисяч прихильників на своєму акаунті.
Реброву в день матчу збірної зробили оригінальний подарунок на 50-річчя – дружина організувала
Серед контенту красуні зазвичай наступне: фото та відео робочого характеру, тренування, романтика з Сергієм, подорожі, футбол, материнство та просто лайфстайл.
Цього разу Анна виклала нову серію кадрів у stories. У житті спортивної пари важлива дата – 8 років, як закохані зіграли своє весілля.
![undefined](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202406/48b130fe-80df-4a49-b354-471147dcc487.png?w=864&h=1510?w=400&fit=cover&output=webp&q=80)
![undefined](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202406/4ec0d9a1-767a-471a-826e-b65f1d8a8e73.png?w=848&h=1542?w=400&fit=cover&output=webp&q=80)
Нагадаємо, що Сергій Ребров таємно побрався з Анною у січні 2016-го. Футбольна пара виховує двох синів – Олександра та Микиту. Також Ребров має ще одного сина від першого шлюбу.
Нагадаємо, що наступний товариський матч "синьо-жовті" проведуть 11 червня в Кишиневі – із Молдовою (19.00).