"Моя пез***ка": Морозюк весело проводить час в компанії дітей та друзів – пекельний контент
!["Моя пез***ка": Морозюк весело проводить час в компанії дітей та друзів – пекельний контент](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202406/37401f6c-31df-4700-b6d0-5726bb83670b.jpeg?w=600&h=337&fit=cover&output=webp&q=80)
Ірина Морозюк - Особиста сторінка в Instagram
Ірина Морозюк, колишня дружина екс-футболіста збірної України Миколи Морозюка радує фанів цікавим контентом. Фото донечки та пиття ігристого з подругою.
Ірина Морозюк зібрала понад 20 тисяч прихильників в Instagram. Вона славиться своїми елегантними та спокусливими фотографіями, які завжди привертають увагу її шанувальників.
На літо Ірина разом з дітьми та помічницею переїхали у великий будинок, який знаходиться за Києвом. Тому зараз весь контент дівчини відбувається у розкішному домі.
"Гарний вид": Морозюк оголила спокусливі сіднички – міцний "горішок" у чорних бікіні
Спочатку у своїх сторіс дівчина виклала чарівні фото своєї донечки Марії. Дівчинка кумедно кривиться та випромінює безтурботну мить.
![undefined](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202406/02f15d16-3306-4aca-99d6-d8ffc113f7d1.jpeg?w=767&h=1280?w=400&fit=cover&output=webp&q=80)
Проте і про свій тонкий гумор Ірина не забула, тому залишила під світлиною пікантний коментар.
![undefined](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202406/06d9c2e6-0df8-4623-97b8-1beb70fff3f5.jpeg?w=774&h=1279?w=400&fit=cover&output=webp&q=80)
Літній відпочинок, – зазначила Ірина.
Цікавий факт: Морозюк активно веде фітнес-марафони та сприяє у формуванні фізичної готовності у великої кількості людей.
У Миколи та Ірини є двоє спільних дітей – син Ілля та донька Марія. Коли пара починала стосунки, то у Миколи на той момент була вагітна жінка, сама Ірина про цей факт не знала.