Розкішне весілля хавбека Чорноморця: вишукані вбрання, купа гостей та чуттєвий танець закоханих
![Розкішне весілля хавбека Чорноморця: вишукані вбрання, купа гостей та чуттєвий танець закоханих](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202406/b00137b4-d892-41e8-bc9b-db04bfbd220a.png?w=600&h=337&fit=cover&output=webp&q=80)
Микита Ситников з коханою - Особиста сторінка в Instagram
Дружина українського футболіста, півзахисника Чорноморця Микити Ситникова, виклала нові фото та відео у соціальній мережі.
Вчора, 6 червня, 19-річний футболіст одеської команди зіграв пишне весілля зі своєю обраницею у місті Дніпро, звідки родом спортсмен. Підготовка до цієї події забрала в молодят декілька місяців. Святкування створення нової футбольної родини було розкішним.
"Неймовірна дружина": молодий талант Чорноморця у вирі кохання – пишне весілля вже незабаром
Катерина виклала серію фото та відео у своїх stories. З ранку до ночі білявка транслювала цей день у мережі. Вона показала як ранок нареченої, так і весільній інтерактив. Дівчина справді була окрасою того особливого дня.
![undefined](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202406/3d8186c9-15a0-4ad0-9af1-e4406aa1a423.png?w=822&h=1539?w=400&fit=cover&output=webp&q=80)
![undefined](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202406/c44d990f-922f-44a7-8e48-01cb07997738.png?w=758&h=1406?w=400&fit=cover&output=webp&q=80)
Нагадаємо, що у вересні 2023 року Микита зробив дівчині пропозицію. У грудні того ж року закохані офіційно зареєстрували шлюб.
Додамо, що 19-річний Ситников виховувався у школах Дніпра. З 2021 року виступав за Олександрію U-19, де відіграв 47 ігор та забив три м'ячі. У липні 2023 Микита став гравцем Чорноморця.