Підробила свій вік задля кар'єри моделі: дружина Зубкова стала фігурантом справи – спалилася сама
![Підробила свій вік задля кар'єри моделі: дружина Зубкова стала фігурантом справи – спалилася сама](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202404/6a4efa09-59cf-4829-9b06-d36370eb7fa3.png?w=600&h=337&fit=cover&output=webp&q=80)
Анна Зубкова - Особиста сторінка в Instagram
Анна, приголомшлива обраниця футболіста Шахтаря Олександра Зубкова, вкотре виклала нові світлини у соціальній мережі. Один з кадрів викликає запитання.
30-річна білявка дуже активний користувач Instagram. Анна має пишні форми від природи та неймовірну красу. Саме це дало можливість їй прокласти собі дорогу в модельний бізнес. Наразі на її сторінку у мережі підписано майже 23 тисячі користувачів.
Друга половинка гравця Чорноморця насолоджується теплими вайбами весни – запрограмувала на любов
Протягом тижня Анна відзнімає на собі товари бренду під назвою Guess. Це американська компанія з виробництва одягу, яка відома своєю чорно-білою рекламою.
Цього разу обраниця футболіста виклала пару фото у stories. На одному з кадрів помітна анкета моделі, у якій вказані різні дані та характеристика української красуні.
Вік Анни у цьому документі було вказано фейковий. Різниця помилки у 8 років. Випадково чи ні – невідомо.
![undefined](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202404/760525de-7ca9-45f6-a15b-bc64a2a1fc98.jpeg?w=1200&h=2109?w=400&fit=cover&output=webp&q=80)
Зауважимо, що Олександр освідчився Анні влітку 2019 року. Весілля пара відсвяткувала у жовтні того ж року. В січні 2021-го у Зубкових з'явилася донька Софія.
Зараз білявка намагається розвиватися в якості візажиста, моделі та майстра із жіночих зачісок.