Відео цього вечора: столичний вікенд від любок гравців УПЛ – смачні кадри від однієї з дружин 🔥
![Відео цього вечора: столичний вікенд від любок гравців УПЛ – смачні кадри від однієї з дружин 🔥](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202404/05647836-e963-448c-a7f5-08ee8702dd3e.png?w=600&h=337&fit=cover&output=webp&q=80)
Ліза Третьякова та Каріна Чоботенко - Особиста сторінка в Instagram
Обраниці вінгера Дніпро-1 Максима Третьякова та центрального захисника Полісся Сергія Чоботенка спільно влаштували яскраві вихідні у Києві.
Стильна блогерка Ліза та любка Третьякова – експерт у галузі фітнесу та правильного харчування. Дівчина активно веде свій Instagram, маючи на сторінці в Інстаграм майже 200 тисяч підписників. Інша брюнетка – любка Чоботенка, тільки починає свій медійний розвиток у соцмережах, але вже має понад 7 тисяч підписників.
Секс-символ ЧС-2022 ледь не зупинила тренування у залі своїми виглядом – дві пружні та сяючі диньки
Каріна проживає у Києві, тоді як її ліпша подруга – місті Дніпро. Цього разу вона приїхала погостити в столицю та заразом відвідати поєдинок 22-го туру УПЛ між Колосом та Дніпром-1 (0:2)
Варто акцентувати увагу, що під час цієї гри Максим вийшов вперше після того, як у 2023 році під час матчу третього раунду кваліфікації Ліги Європи УЄФА проти празької Славії його спіткала жахлива травма.
Короткометражку про його повернення та свій вікенд опублікувала дружина спортсмена.
Нагадаємо, що у наступному турі ковалівський Колос прийматиме харківський Металіст 1925, тоді як дніпровський Дніпро-1 прийматиме луганську Зорю.