"Святкуванню немає меж": Морозюк поїдає поглядом – спокусливий образ
!["Святкуванню немає меж": Морозюк поїдає поглядом – спокусливий образ](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202404/aaa6b143-b076-4e61-9706-31a35ffb60b1.jpeg?w=600&h=337&fit=cover&output=webp&q=80)
Ірина Морозюк - Особиста сторінка в Instagram
Колишня дружина ексфутболіста Динамо знову дивує підписників у своєму Instagram. Вона завітала до подруги на день народження.
Екстравагантна Морозюк має близько 20 тисяч поціновувачів у соціальній мережі Instagram. Красуня полюбляє пікантні світлини й часто ними тішить своїх фанатів.
Красуня дня: дружина Чоботенка паморочить шанувальників новими світлинами – ніжна та неповторна
Нещодавно сексуальна білявка святкувала день народження свої подруги Анни Дриги – МС з бальних танців. В stories вона виклала епатажну світлину з іменинницею.
Хижий погляд Морозюк та пікантна поза її подруги, що відверто сиділа на колінах Ірини, вводить в оману. Дівчата виглядали ніби пара, адже мали майже однаковий лук білого кольору.
![undefined](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202404/7680d769-0669-40b4-ab86-d4c5ab37e50b.jpeg?w=774&h=1279?w=400&fit=cover&output=webp&q=80)
Також Морозюк виклала в профіль гарчу світлину, де звабливо вигинається на камеру.
Нагадаємо, Ірина та Микола Морозюк розлучилися у травні 2020-го після восьми років шлюбу. За час спільного життя у пари народилися двоє дітей: син Ілля та донька Марія.
Додамо, що Морозюк займається проведенням фітнес-марафонів та допомагає людям набрати форму. І, звичайно ж, показує це на власному досвіді, рекламуючи своє тіло.