Публічний сарказм від Луніна: кіпер обурений рішенням арбітра в матчі Ла Ліги – Яремчук забив

Андрій Лунін - Особиста сторінка в Instagram

00 хв

Воротар Реала та збірної України коротко, але чітко висловив свою думку в соціальній мережі. Все це після нічиєї з Валенсією Яремчука.

Джерело: Instagram

Другого березня відбувся матч 27-го туру Ла Ліги між командами Валенсія та Реал Мадрид. Гра завершилась із рахунком 2:2.

Перегони з поліцією: відомий боксер Їхав на швидкості 209 км/год та потрапив в ДТП

Королівський клуб міг вирвати перемогу на 90+9-й хвилині, оскільки Джуд Беллінгем зумів відправити м'яч у ворота господарів, однак суддя дав фінальний свисток, тому забитий м'яч не було зараховано.

Після завершення зустрічі український голкіпер Андрій Лунін опублікував фото у сторіз із головним рефері Хесусом Хілем Мансано і поставив три емодзі, які позначають оплески.

undefined

Також Андрій виклав пост, де однією фразою підбив підсумки поєдинку:

Подолавши всі перешкоди, ми дійдемо до кінця, – написав Андрій.

Зазначимо, що один з двох голів у ворота Реала на 30-й хвилині записав на свій рахунок інший українець – Роман Яремчук.

Власне Реал набрав 66 очок і продовжує очолювати таблицю Ла Ліги, випереджаючи на сім балів Жирону (59), у якої є гра в запасі. Валенсія (37) йде на дев'ятій сходинці.