"Good girl": наставник Селтіка потрапив у сексистський скандал через двоякий вислів
!["Good girl": наставник Селтіка потрапив у сексистський скандал через двоякий вислів](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202402/07e1732a-eee2-4d83-ab91-7f56f1c4fe09.jpeg?w=600&h=337&fit=cover&output=webp&q=80)
Брендан Роджерс - INDEPENDENT.CO.UK
Розмова Брендана Роджерса із журналісткою закінчилася скандалом. Не найкращий приклад спілкування із ЗМІ.
Наставник ФК Селтік Брендан Роджерс потрапив у скандал. Він давав інтерв'ю після одного з матчів, завершивши діалог з журналісткою словами "хороша дівчинка" (good girl).
На фоні яхт: син Зідана не залишає місця для уяви, коли позує з оголеним торсом
У Шотландії багатьох фанів і не тільки обурило таке ставлення до дівчини, хоча сама журналістка заявила, що нічого образливого для неї не сталося. Так би мовити, стала на захист футбольного керманича.
Тим не менш, Роджерса все ж таки звинуватили у сексизмі та змусили коментувати цей епізод.
Дуже шкода, що у нашому суспільстві ми або шукаємо можливість когось образити, або знайти щось образливе в діях інших, щоб почати критикувати. Вважаю, що завжди будував відносини з журналістами на взаємовигідних і теплих відносинах, – сказав Роджерс.