Вечеря на Мальдівах, політ на гвинтокрилі чи найгірший день: як українські зірки футболу кличуть заміж
![Вечеря на Мальдівах, політ на гвинтокрилі чи найгірший день: як українські зірки футболу кличуть заміж](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202401/76c59d57-c9bb-42c5-b624-f8c275582893.jpeg?w=600&h=337&fit=cover&output=webp&q=80)
Колаж YeSport
Гравці збірної України завжди демонструють свою мужність у грі проти сильного суперника. Але цікаво дізнатися, які ж вони романтики й люблячі чоловіки. YeSport зібрав найкращі пропозиції руки та серця у виконанні наших супергероїв.
Освідчитися коханій – це відповідальний момент у житті кожного. Адже за спиною успішного чоловіка завжди повинна стояти любляча жінка, яка його приймає, розуміє й поважає. У цьому питанні нашим футболістам неабияк пощастило.
Ілля Забарний та Ангеліна
Центральний захисник англійського клубу Борнмут освідчився своїй коханій у вересні 2022 року, весілля відбулося 5 червня 2023 року.
Забарний виявився чудовим романтиком.
Для пропозиції він обрав столицю України – Київ. Теплий весняний вечір, велика тераса з чудовим видом, жива музика та великі букети пахучих троянд... У такій чудовій атмосфері, яку створив спортсмен, він почув від коханої дівчини заповітне "Так!"
Радісною новиною пара поділилася у соціальних мережах. Забарний зазначив:
Моя неймовірна наречена! Обожнюю тебе.
Ангеліна також похизувалась романтичною подією на своїй сторінці:
"04.09.2022. Несамовите щастя знайти свою людину".
Закохані познайомилися ще у школі. У серйозних стосунках вони перебували із 2018 року. Зараз переїхали з рідного Києва, оскільки Ілля підписав контракт з іноземним клубом.
![undefined](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202401/17ad75ab-fbcf-4bc4-bfa0-ce1ba4a10df4.jpeg?w=1080&h=1348?w=400&fit=cover&output=webp&q=80)
![undefined](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202401/a6a5e164-82e5-456b-b754-feb0187e6ba1.jpeg?w=1080&h=1350?w=400&fit=cover&output=webp&q=80)
Олександр Зінченко та Влада Седан
Гравець лондонського Арсенала та збірної України відгуляв гучне весілля ще у 2020 році. Зараз пара виховує двох донечок – Єву та Лею.
Усі українські вболівальники пам'ятають феєричну перемогу "синьо-жовтих" над Португалією у 2019 році. Після цього Зінченко й запропонував Владі Седан стати його дружиною.
Молодята поділилися зворушливими фотографіями з НСК Олімпійського. Вони були у футболках збірної, Олександр стояв на одному коліні, Влада ніжно цілувала коханого, а на задньому фоні можна побачити велику кількість квітів.
Здавалося б, 27-річний спортсмен готовий на будь-які сміливі вчинки заради своєї коханої – навіть спустошив усі квіткові крамниці Києва. Однак усе було трішки по-іншому. Зінченку є чого повчитися у романтичного Іллі Забарного.
Насправді пропозиція руки та серця у виконанні українця відбулася після вже згаданої гри, але вдома у глибоку ніч. Обручку він діставав із сумки, де лежали брудні бутси з частинками газону. Сам футболіст зізнається: його пропозиція одружитися – найгірша у світі. За неї йому настільки соромно, що шкодуватиме про це все життя.
![undefined](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202401/dd5069a0-0f4a-4d80-96eb-b6d0e0fc2b29.png?w=904&h=721?w=400&fit=cover&output=webp&q=80)
Юхим Конопля та Анастасія
24-річний захисник донецького Шахтаря та збірної України у цьому питанні перевершив усіх!
Юхим Конопля зробив пропозицію вийти за нього заміж своїй обраниці Анастасії Гладун у романтичному Парижі. Дівчина дуже полюбляла атмосферу цього міста, де вже бувала неодноразово, тому спортсмен прорахував усе до найменших дрібниць.
Анастасія у білому платті, Юхим у святковій сорочці, на задньому фоні Ейфелева вежа та біла арка – таке відчуття, ніби закохані уже йдуть під весільний вінець і от-от розпочнеться святкова церемонія.
Білі троянди додають цій миті ще більшої загадковості. Романтика та кохання ніби просто витає у повітрі...
Ідеальна локація, чарівна атмосфера – в обраниці Коноплі просто не було шансів відмовитися, тож вона сказала довгоочікуване "Так!".
Молода пара офіційно закріпила свої відносини у березні 2022-го, а вже у грудні цього ж року Анастасія подарувала футболісту маленьку принцесу. Зараз вони виховують доньку, яку назвали Анна-Аврора.
![undefined](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202401/0754e706-1571-4b62-9cda-9fc03b98d79d.jpeg?w=1080&h=1348?w=400&fit=cover&output=webp&q=80)
![undefined](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202401/c8e2051f-c8b7-4c94-a5d4-b41a944461a9.jpeg?w=1080&h=1348?w=400&fit=cover&output=webp&q=80)
Валерій Бондар та Дар'я Савіна
Український футболіст Валерій Бондар зробив пропозицію своїй коханій у лютому 2021 року, а вже у червні молодята відгуляли гучне весілля.
Гравець збірної України влаштував незабутній день своїй майбутній дружині: пара побувала в ресторані, погуляла по Києву і здійснила політ на вертольоті.
Біля пам'ятного знаку на честь заснування Києва молодий футболіст став на одне коліно перед Дашею й запропонував дівчині вийти за нього заміж. Романтичну атмосферу доповнили жива музика та великий вогняний напис: "Виходь за мене!"
Справжнє кохання все-таки існує, а ця чудова молода сім’я – гарний цьому приклад.
![undefined](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202401/c2822dbd-de77-4e53-9f9d-f8e3e684191b.jpeg?w=1080&h=720?w=400&fit=cover&output=webp&q=80)
![undefined](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202401/ae9a000c-c13d-4cae-9149-c5dd1a1f17a1.jpeg?w=1080&h=720?w=400&fit=cover&output=webp&q=80)
Віктор Циганков та Романа
Романтична вечеря на березі Індійського океану, великий букет червоних троянд і пляшка червоного вина: так розпочався новий етап у житті зірки іспанського клубу Жирона.
Циганков зробив пропозицію руки та серця своїй обраниці на найромантичнішому острові у світі – Мальдівах. Щасливі обличчя на фото, якими поділився Циганков в Інстаграм, свідчили про те, що гравець збірної все-таки отримав позитивну відповідь.
До цього пара зустрічалася із 2019 року, спочатку футболіст не афішував стосунки. Віктор і Романа родом із Вінниччини. Весілля відбулося в Києві у червні 2022 року. А вже у березні 2023-го подружжя стало батьками хлопчика.
![undefined](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202401/4cefc2fa-973d-48e0-92f2-cffc41766743.jpeg?w=964&h=727?w=400&fit=cover&output=webp&q=80)
![undefined](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202401/b7e55a28-42e0-45f9-9f68-35ea548658ea.jpeg?w=1080&h=810?w=400&fit=cover&output=webp&q=80)