Українська футбольна ведуча Лобода виклала напівоголене фото – зараз живе в не дуже безпечній країні
![Українська футбольна ведуча Лобода виклала напівоголене фото – зараз живе в не дуже безпечній країні](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202402/dbcb80a3-5597-4469-a169-16e1e5845e72.jpeg?w=600&h=337&fit=cover&output=webp&q=80)
Олександра Лобода - Інстаграм Лободи
Олександра Лобода провокує давнішими світлинами. Відома телеведуча зізнається, що мешкає в одній з найбезпечніших країн світу, але це тільки за рейтингами.
Чарівна Саша Лобода роками була незмінною співведучою Ігоря Циганика у програмі "ПроФутбол". З початком повномасштабного вторгнення росіян в Україну дівчина перебралася до німецького Нюрнберга. Там не зовсім все так гарно, як дехто міг би очікувати.
На тлі Ейфелевої вежі: гравець УПЛ зробив пропозицію чарівній футбольній ведучій
"Німеччина в топі найбезпечніших країн світу. Але деякі звички мене не залишили…
У мене як в людини, яка прожила багато років у гостинці на Лісовому, досі зберігся інстинкт оглядатися по сторонах, коли йдеш темними вулицями, і стежити, щоб за тобою ніхто не зайшов в парадне. Так, до речі, вчили з дитинства. Тому звичка – оглядаюсь я досі.
![undefined](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202402/123133a2-2fee-49be-8039-604046cfcb4e.jpeg?w=906&h=576?w=400&fit=cover&output=webp&q=80)
Я в орендовану квартиру в Нюрнберзі притягнула з собою Ajax. Бо, навіть, живучи в Києві в комплексі з закритою територією і охороною, непорядні люди однієї ночі обнесли всі кладові в домі", – пише Олександра.
Дівчина сміється, що німці досі підстрибують, коли вона відкриває чи закрива своє авто. Адже спрацьовує сигналізація, а для них це дико. Деякі сусіди можуть навіть не закривати вікна в машині.
![undefined](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202402/952d7f02-852b-498e-9a16-97f7ab43d921.jpeg?w=901&h=581?w=400&fit=cover&output=webp&q=80)
"Але…Найбільше страждають тут, звичайно, велосипеди. Це найпопулярніша річ, яку можуть вкрасти.
Минулого тижня обнесли кімнату для велосипедів, яка розташована в підземному паркінгу будинку, де я орендую житло. Вкрали багато велосипедів. Мій залишили. Його, ймовірно, навіть безкоштовно не захотіли брати.
Ще один вид шахрайства, на який я попалась – смс на телефон з посиланням, на яке не можна переходити. Я цю історію розповідала. Благо, встигла заблокувати всі картки.
![undefined](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202402/e4a205e6-9cc7-4b05-827e-a1cfaf35fa4c.jpeg?w=901&h=575?w=400&fit=cover&output=webp&q=80)
Але найбільше я була шокована, коли в темну пору о 9 годині вечора мені у вікно постукав чувак і попросив підкурити (квартира на першому поверсі, тому багато сил зайти на терасу не потрібно). Той чоловік просто зайшов на приватну територію і почав стукати мені у вікно і просити запальничку. На вигуки, що я викликаю поліцію, він не реагував. Пішов, після того, як я сказала, що не палю.
Як висновок, навіть в країні, яку визнають безпечною за багатьма критеріями, розслаблятись не варто", – зізнається українка.
Лобода також поділилася у сторіс фото зі своєї відвертої фотосесії, яка відбулася у 2020 році.
![undefined](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202402/034cf50c-ee8f-45ad-92a3-8584d71bef4a.jpeg?w=334&h=501?w=400&fit=cover&output=webp&q=80)
![undefined](https://yesport.com.ua/resources/photos/news/202402/7e93c380-06d1-4c94-a1b7-324b8523b729.jpeg?w=906&h=571?w=400&fit=cover&output=webp&q=80)