Українська футбольна ведуча Лобода виклала напівоголене фото – зараз живе в не дуже безпечній країні

Ольга Котів 12 лютого, 13:00
Українська футбольна ведуча Лобода виклала напівоголене фото – зараз живе в не дуже безпечній країні

Олександра Лобода - Інстаграм Лободи

00 хв

Олександра Лобода провокує давнішими світлинами. Відома телеведуча зізнається, що мешкає в одній з найбезпечніших країн світу, але це тільки за рейтингами.

Чарівна Саша Лобода роками була незмінною співведучою Ігоря Циганика у програмі "ПроФутбол". З початком повномасштабного вторгнення росіян в Україну дівчина перебралася до німецького Нюрнберга. Там не зовсім все так гарно, як дехто міг би очікувати.

На тлі Ейфелевої вежі: гравець УПЛ зробив пропозицію чарівній футбольній ведучій

"Німеччина в топі найбезпечніших країн світу. Але деякі звички мене не залишили…

У мене як в людини, яка прожила багато років у гостинці на Лісовому, досі зберігся інстинкт оглядатися по сторонах, коли йдеш темними вулицями, і стежити, щоб за тобою ніхто не зайшов в парадне. Так, до речі, вчили з дитинства. Тому звичка – оглядаюсь я досі.

Реклама
undefined

Я в орендовану квартиру в Нюрнберзі притягнула з собою Ajax. Бо, навіть, живучи в Києві в комплексі з закритою територією і охороною, непорядні люди однієї ночі обнесли всі кладові в домі", – пише Олександра.

Дівчина сміється, що німці досі підстрибують, коли вона відкриває чи закрива своє авто. Адже спрацьовує сигналізація, а для них це дико. Деякі сусіди можуть навіть не закривати вікна в машині.

undefined

"Але…Найбільше страждають тут, звичайно, велосипеди. Це найпопулярніша річ, яку можуть вкрасти.

Минулого тижня обнесли кімнату для велосипедів, яка розташована в підземному паркінгу будинку, де я орендую житло. Вкрали багато велосипедів. Мій залишили. Його, ймовірно, навіть безкоштовно не захотіли брати.

Реклама

Ще один вид шахрайства, на який я попалась – смс на телефон з посиланням, на яке не можна переходити. Я цю історію розповідала. Благо, встигла заблокувати всі картки.

undefined

Але найбільше я була шокована, коли в темну пору о 9 годині вечора мені у вікно постукав чувак і попросив підкурити (квартира на першому поверсі, тому багато сил зайти на терасу не потрібно). Той чоловік просто зайшов на приватну територію і почав стукати мені у вікно і просити запальничку. На вигуки, що я викликаю поліцію, він не реагував. Пішов, після того, як я сказала, що не палю.

Реклама

Як висновок, навіть в країні, яку визнають безпечною за багатьма критеріями, розслаблятись не варто", – зізнається українка.

Лобода також поділилася у сторіс фото зі своєї відвертої фотосесії, яка відбулася у 2020 році.

undefined
undefined
Гарячі новини Новини Олександра Лобода
Олександра Лобода