УКР РУС

"На гру до чоловіка": кохана Брагару сяє ідеальністю та стала окрасою матчу – чоловіку пощастило

19 вересня 2024 , 13:40 / Читать на русском

Джерело:

Інстаграм

Дружина півзахисника київського Динамо Максима Брагару, Марія, відвідала матч свого коханого.

Марія, тренерка з гімнастики, обожнює свого чоловіка та є його найбільшою підтримкою. Пара часто ділиться спільними фотографіями, на яких виглядають дуже милими та щасливими.

У привабливій сукні з розрізом: красива українська каратистка сяє від хорошого дня – любуйтесь

На її сторінці в Instagram близько 3 тисяч підписників. Цього разу вона показала свій розкішний образ для матчу: класичні штани та жакет, доповнені легким макіяжем, який підкреслив її природню красу.

Варто зазначити, що Динамо обіграло Ворсклу в перенесеному матчі четвертого туру Української Прем'єр-ліги з рахунком 3:1.

Кияни домінували у першому таймі, забивши два м'ячі до перерви. Дебютний гол за киян провів захисник Браян Себальйос, замкнувши подачу з кутового.

Динамо здобуло п'яту перемогу у п'яти матчах в УПЛ і вийшло в одноосібні лідери. Ворскла має вісім очок і посідає дев'яте місце у чемпіонаті України.

У наступному матчі Динамо 21 вересня прийматиме Рух, а Ворскла 22 вересня на виїзді зіграє з Кривбасом.

Нагадаємо, що в червні 2024 року колишній лідер Чорноморця Максим Брагару перейшов до київського Динамо. Столичний клуб підписав контракт з молодим українцем за схемою 4+1.