УКР РУС

Мбаппе, Роналдо та Бекхем серед зірок, які завітали на гарячий баскетбол у Парижі – не обійшлося без сутички

12 січня 2024 , 22:50 / Читать на русском

11 січня на арену, яка прийматиме матчі Олімпіади-2024, прибули французькі та світові зірки.

Форвард Парі-Сен-Жермен Кіліан Мбаппе та колишній капітан збірної Англії Девід Бекхем були помічені на трибунах, коли Клівленд Кавальєрс здобував перемогу над Бруклін Нетс у столиці Франції.

Сама гра, на жаль, не надто порадувала вболівальників. Усе через те, що до четвертої чверті Клівленд спокійно контролював гру, але в останні хвилини суперник пішов на камбек.

З цього приводу баскетболісти навіть організували сутичку, що призвело до вилучення гравця Брукліна. Зрештою, свою перевагу Кавальєрс утримали, перемігши 111:102.

Додамо, що цього четверга на поєдинку також були присутні дворазовий переможець Чемпіонату світу, легендарний бразилець Роналдо, колишній найцінніший гравець фіналу НБА Тоні Паркер, воротар ПСЖ Джанлуїджі Доннарумма та футболістки збірної Англії Алесія Руссо і Лія Вільямсон.