УКР РУС

Гламурна італійська ведуча стала свідком двобою у Римі – Ювентус здобув Кубок Італії

16 травня 2024 , 15:00 / Читать на русском

Зіркова журналістка та ведуча вечорів Ліги чемпіонів Елеонора Інкардона виклала серію нових світлин у соціальних мережах.

Вчора, 15 травня, Ювентус став володарем Кубка Італії з футболу сезону-2023/24. У фінальному поєдинку турніру "Стара синьйора" обіграла Аталанту з рахунком (1:0)

Нове амплуа: італійська журналістка у чоловічій білизні – сексуально та дивно водночас

Італійська модель і спортивна журналістка зібрала в Інстаграм майже 1 мільйон підписників навколо свого яскравого та сповненого досягнень життя. Цього разу вона побувала на поєдинку та поділилася світлинами з яскравої події.

Фінал Кубку Італії. Ювентус виграв свій 15-й, – додала підпис до допису Елеонора.

Нагадаємо, що для Ювентуса це 15-й виграний Кубок Італії. За цим показником туринський клуб оновив національний рекорд.