Українська спорсменка блиснула звабливими вигинами у відвертій сукні – грайлива білявка

14 вересня 2024 , 11:40 / Читать на русском

Інстаграм

Марія Буряк знову зачаровує своїх шанувальників.

23-річна Марія Буряк, легкоатлетка та майстер спорту України з бігу, не перестає дивувати своїх підписників новими фото в Instagram.

Сильно красива: колишня дружина Кравця вразила формами в облягаючій сукні – насолода для очей

У лютому 2020 року Марія двічі стала чемпіонкою країни з легкої атлетики серед юніорів, здобувши перемоги на дистанціях 200 та 400 метрів.

Цього ж місяця вона виграла золоту медаль на чемпіонаті Балканських Асоціацій легкоатлетичних федерацій серед юніорів U-20.

Активно ведучи свої соціальні мережі, Марія зібрала понад 90,7 тисяч підписників. Цього разу вона зачарувала новим спокусливим фото, на якому позує у розкішній сукні з розрізом на ніжці, що привернув увагу всіх фанів.

Також зазначимо, що у вересні 2020 року на Балканському молодіжному чемпіонаті Марія стала чемпіонкою у складі збірної України в естафеті 4х400 метрів, а також виборола перше місце на своїй "профільній" дистанції 400 метрів з бар'єрами.