УКР РУС

"Тато забив гол": дівчина джокера Динамо шаленіє після тріумфу в ЛЧ – аж голова розболілась

14 серпня 2024 , 08:40 / Читать на русском

Джерело:

Інстаграм

Обраниця Назара Волошина пережила емоційні хвилини. Динамо дотиснуло Рейнджерс на виїзді в матчі Ліги чемпіонів 2024/25.

Перемога з рахунком 2:0 дозволила пройти у плей-офф кваліфікації ЛЧ, де команду Олександра Шовковського чекає австрійський Зальцбург. Дівчина Назара Волошина була однією з головних вболівальниць минулого вечора, повідомляє YeSport.

Дівчина проміняла зірку Динамо на спекотний відпочинок – звабливо надихає здалеку, і це працює

Ліза Кандиба поділилася емоційними сторіс зі своїми 16 тисячами підписників. Її коханий вийшов на заміну та поставив крапку, забивши другий гол у ворота шотландського Рейнджерс.

Якби не пізні взяття воріт від гравців, які стали джокерами головного тренера Динамо, матч міг завершитися овертаймом.

Для Кандиби ж час йшов на секунди – потрібно було встигнути відвезти песика Лакі в готель до настання комендантської години, а гра завершилася о 23:39.

Дівчина дуже щиро раділа і через перемогу Динамо, і особливо – через гол свого Назара. "Тато забив гол. Боже, це треш просто. Я так чекала, коли вони вже заб'ють гол. Фух, аж голова розболілася", – прокоментувала свої емоції Єлизавета.